alt

Przełęcz Ocalonych (2016) | cały film online za darmo | Gdzie obejrzeć?

rating8.2
13 101
Ocen
calendar2016
time2h 19m
Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss (Andrew Garfield), sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera.

Aktorzy

Actor Sam Worthington

Sam Worthington

Actor Vince Vaughn

Vince Vaughn

Actor Teresa Palmer

Teresa Palmer

Actor Hugo Weaving

Hugo Weaving

Actor Andrew Garfield

Andrew Garfield

Actor Rachel Griffiths

Rachel Griffiths

Actor Luke Bracey

Luke Bracey

Actor Richard Roxburgh

Richard Roxburgh

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Przełęcz Ocalonych 2016 Gdzie obejrzeć online

Witaj miłośniku dobrych filmów! Jeśli szukasz najlepszego miejsca, aby obejrzeć cały film Przełęcz Ocalonych z 2016 roku online, to trafiłeś w dziesiątkę. Ten porywający dramat wojenny z pewnością skradnie Twoje serce i pozostawi niezatarte wrażenie. Na stronie efilmy-online.pl możesz z łatwością obejrzeć Przełęcz Ocalonych online w wysokiej jakości i całkowicie za darmo.

Przełęcz Ocalonych opowiada wzruszającą i inspirującą historię prawdziwego bohatera, Desmonda Dossa, który pomimo swojej niechęci do przemocy, zdołał uratować wiele istnień ludzkich podczas jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej. Film ten ukazuje niezłomną siłę ludzkiego ducha oraz niezwykłą odwagę, jaką Doss wykazał się na polu bitwy.

Na efilmy-online.pl znajdziesz nie tylko Przełęcz Ocalonych, ale także wiele innych cenionych produkcji filmowych z różnych gatunków. Wszystko to w najwyższej jakości i co najważniejsze - całkowicie za darmo! Nie musisz już szukać gdzie obejrzeć ten film, ponieważ na naszej stronie masz go na wyciągnięcie ręki.

Nie zwlekaj dłużej i zacznij oglądać Przełęcz Ocalonych online już teraz na efilmy-online.pl. Ten przejmujący dramat na pewno poruszy Twoje serce i pozostawi w pamięci na długo. Zapewnij sobie niezapomniane wrażenia i przeżyj tę wyjątkową historię razem z nami!

Przełęcz Ocalonych

Przełęcz Ocalonych 2016 Za darmo z lektorem pl online

Uwaga fani kina! Mamy dla Was dobrą wiadomość - na portalu efilmy-online.pl możecie obejrzeć Przełęcz Ocalonych z 2016 roku za darmo z lektorem polskim online. Już nie musicie szukać innych stron ani wydawać pieniędzy, aby cieszyć się tym niezwykłym dramatem wojennym w najwyższej jakości.

Przełęcz Ocalonych to poruszająca opowieść o odwadze i poświęceniu Desmonda Dossa, który jako jeniec sumienia odmówił noszenia broni, jednak zdołał uratować wiele istnień ludzkich na polu bitwy. Ten film to prawdziwy majstersztyk, który z pewnością zachwyci zarówno miłośników kina wojennego, jak i tych, którzy cenią sobie głębokie przesłanie i emocjonalną narrację.

 • Obejrzyjcie Przełęcz Ocalonych za darmo z lektorem polskim na efilmy-online.pl i przeżyjcie tę niezwykłą historię na nowo.
 • Dzięki lektorowi polskiemu będziecie mogli w pełni zrozumieć każdy dialog i chwycić najdrobniejsze niuanse tej wyjątkowej opowieści.
 • Na naszej stronie znajdziecie również wiele innych hitów kinowych, które możecie oglądać za darmo w dowolnym momencie.

Nie przegapcie tej szansy na obejrzenie Przełęcz Ocalonych za darmo z lektorem polskim na efilmy-online.pl. Ta produkcja z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i poruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca. Przekonajcie się sami, jak potężną siłę ma ta historia!

Przełęcz Ocalonych 2016 film z polskimi napisami online

Jesteś fanem ambitnych filmów i cenisz sobie produkcje, które poruszają ważne tematy? W takim razie z pewnością pokochasz Przełęcz Ocalonych z 2016 roku! Ten wzruszający dramat wojenny jest już dostępny na efilmy-online.pl z polskimi napisami, dzięki czemu możesz obejrzeć go online w najwyższej jakości.

Przełęcz Ocalonych to wyjątkowa historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, która pokazuje, jak wielką siłę może mieć ludzki duch i wiara. W tej produkcji poznajemy losy Desmonda Dossa, żołnierza armii amerykańskiej, który odmówił noszenia broni ze względów religijnych, ale mimo to zdołał uratować wiele istnień ludzkich podczas jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej.

 • Oglądając Przełęcz Ocalonych z polskimi napisami, będziesz mógł w pełni zrozumieć każdy dialog i doświadczyć całego emocjonalnego przesłania tej opowieści.
 • Nie przegap szansy na obejrzenie tego przejmującego dramatu w najwyższej jakości na efilmy-online.pl - wystarczy jedno kliknięcie!
 • Dzięki polskim napisom, Przełęcz Ocalonych stanie się jeszcze bardziej dostępna i zrozumiała dla każdego widza.

Przełęcz Ocalonych to film, który na długo pozostanie w Twojej pamięci. Poruszająca historia Desmonda Dossa pokaże Ci, jak wielką siłę może mieć wiara i determinacja w obliczu największych przeciwności losu. Nie czekaj dłużej i obejrzyj ten wyjątkowy dramat z polskimi napisami na efilmy-online.pl już dziś!

Fabuła dramatu Przełęcz Ocalonych z 2016 roku

Przełęcz Ocalonych to poruszający dramat wojenny z 2016 roku, który opowiada prawdziwą historię Desmonda Dossa, żołnierza armii amerykańskiej walczącego podczas II Wojny Światowej. Doss, jako jeniec sumienia, odmówił noszenia broni ze względów religijnych, ale mimo to zdołał uratować wiele istnień ludzkich na polu bitwy.

Akcja filmu rozgrywa się podczas krwawej bitwy o Okinawę w 1945 roku. Desmond Doss, wychowany w wierze adwentystów dnia siódmego, zgłasza się na ochotnika jako sanitariusz medyczny. Jego decyzja o nieuczestniczeniu w aktach przemocy napotyka sprzeciw ze strony przełożonych oraz kolegów z oddziału, którzy nie rozumieją jego postawy.

Jednak Doss nie daje się złamać i z determinacją trwa przy swoich zasadach. Podczas bitwy o wzgórze Maeda, znane jako "Przełęcz Ocalonych", Desmond wykazuje się niezwykłą odwagą i poświęceniem, ratując życie wielu rannych żołnierzy. Pomimo ostrzału wroga, przenosi ich jeden po drugim do bezpiecznego miejsca, narażając przy tym własne życie.

Przełęcz Ocalonych to nie tylko opowieść o heroizmie Desmonda Dossa, ale także głęboka refleksja nad wartościami takimi jak honor, odwaga i wiara. Film pokazuje, że nawet w najcięższych chwilach, ludzka dobroć i współczucie mogą zwyciężyć nad okrucieństwem wojny. To wzruszająca historia, która na długo pozostanie w sercach widzów.

Przełęcz Ocalonych

Obsada filmu Przełęcz Ocalonych 2016 - Polska lista aktorów

Przełęcz Ocalonych to niesamowity dramat wojenny z 2016 roku, który zawdzięcza swój sukces nie tylko poruszającej fabule, ale także znakomitej obsadzie aktorskiej. W tej produkcji wystąpiły prawdziwe gwiazdy kina, które swoimi kreacjami na długo zapiszą się w pamięci widzów.

W główną rolę Desmonda Dossa, żołnierza-sanitariusza, który odmówił noszenia broni, wcielił się niezrównany Andrew Garfield. Aktor ten znany jest m.in. z ról w filmach "The Social Network" oraz "Spider-Man". Za swoją niezwykłą kreację w Przełęczy Ocalonych Garfield został nagrodzony Oscarem dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

W pozostałych rolach wystąpili m.in. Sam Worthington ("Avatar"), Vince Vaughn ("Stażyści"), Luke Bracey ("Gra o wszystko") oraz Teresa Palmer ("Zakochani na śmierć i życie"). To prawdziwa plejada gwiazd Hollywood, której wspólny wysiłek przyczynił się do stworzenia tego wyjątkowego dzieła filmowego.

 • Andrew Garfield jako Desmond Doss
 • Sam Worthington jako kapitan Glover
 • Vince Vaughn jako sierżant Howell
 • Luke Bracey jako Smitty Ryker
 • Teresa Palmer jako Dorothy Schutte

Nie możesz przegapić tej rewelacyjnej obsady! Obejrzyj Przełęcz Ocalonych na efilmy-online.pl i przekonaj się, jak wielką moc mają aktorskie kreacje w połączeniu z tą niezwykłą historią. To prawdziwe dzieło sztuki filmowej, które na długo pozostanie w Twoim sercu.

Przełęcz Ocalonych 2016 online po polsku

Szukasz wyjątkowego filmu, który porwie Cię swoją fabułą i zapadnie głęboko w pamięć? W takim razie nie możesz przegapić Przełęczy Ocalonych z 2016 roku! Ten przejmujący dramat wojenny jest już dostępny online po polsku na stronie efilmy-online.pl, dzięki czemu możesz obejrzeć go w najwyższej jakości bez wychodzenia z domu.

Przełęcz Ocalonych to opowieść o niezwykłej odwadze i poświęceniu Desmonda Dossa, żołnierza-sanitariusza, który odmówił noszenia broni ze względów religijnych. Jednak mimo wszystko, zdołał uratować wiele istnień ludzkich podczas jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej. Ta prawdziwa historia, przepełniona emocjami i zwrotami akcji, na pewno nie pozostawi Cię obojętnym.

Oglądając Przełęcz Ocalonych online po polsku, będziesz mógł w pełni zrozumieć każdy dialog i przeżyć tę niezwykłą opowieść jak nigdy wcześniej. Nie musisz już szukać innych źródeł czy wydawać pieniędzy na płyty DVD – wystarczy jedno kliknięcie na efilmy-online.pl, aby cieszyć się tym wzruszającym dramatem w najwyższej jakości.

Nie czekaj dłużej i obejrzyj Przełęcz Ocalonych online po polsku już teraz! Ta poruszająca historia na długo pozostanie w Twoim sercu i z pewnością stanie się jednym z Twoich ulubionych filmów. Przekonaj się sam, jak potężną siłę może mieć wiara i determinacja w obliczu największych przeciwności losu.

Nie przegap szansy na obejrzenie Przełęcz Ocalonych online!

Kochani miłośnicy dobrego kina, mamy dla Was prawdziwą perełkę! Przełęcz Ocalonych to poruszający dramat wojenny z 2016 roku, który już teraz możecie obejrzeć online na naszej stronie efilmy-online.pl. Cały film Przełęcz Ocalonych czeka na Was w najwyższej jakości, całkowicie za darmo, z lektorem polskim lub napisami. Gdzie obejrzeć ten wyjątkowy obraz? Oczywiście tylko u nas na efilmy-online.pl! Nie przegapcie tej szansy i przeżyjcie niezapomniane chwile, oglądając Przełęcz Ocalonych po polsku online. To dzieło na długo pozostanie w Waszej pamięci!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 13101
Udostępnij serial
Tomasz Klewek

Tomasz Klewek

Witaj na moim portalu, gdzie świat filmu i seriali staje się pasją do dzielenia się z innymi. Jako założyciel, pragnę zapewnić Ci niezapomniane doznania związane z kinem i telewizją. Moje recenzje są jak drogowskazy w gąszczu produkcji, prowadząc Cię przez emocje, refleksje i przygody, które oferuje świat sztuki audiowizualnej. Tutaj znajdziesz nie tylko opowieści, ale też spojrzenia krytyczne i głębokie analizy. To więcej niż portal - to wspólnota, w której każdy głos ma wagę złota. Przyłącz się do naszej podróży przez ekranowe historie!

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Przełęcz Ocalonych jest dobry i daję mu 8.2 na 13101 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

LukiAnon

Przełęcz Ocalonych to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 19m .
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Przełęcz Ocalonych
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 19m. Gorąco polecam
avatar

Latrki2

Przełęcz Ocalonych to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 8.2. Gorąco polecam!
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 8.2 nie wzięła się znikąd - Przełęcz Ocalonych po prostu wciąga.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 8.2, Przełęcz Ocalonych to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Przełęcz Ocalonych, spojrzenie na ocenę 8.2 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Przełęcz Ocalonych z oceną 8.2, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 8.2 nie przekonuje Cię do obejrzenia Przełęcz Ocalonych, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.