alt

Pięćdziesiąt twarzy Greya (2015) | cały film online za darmo | Gdzie obejrzeć?

rating5.9
11 347
Ocen
calendar2015
time2h 05m
Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć – tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie. Dziewczyna odkrywa, że pragnie tego mężczyzny. Że po raz pierwszy zaczyna rozumieć, czym jest pożądanie w swej najczystszej, pierwotnej postaci. Instynktownie czuje też, że nie jest w swej fascynacji osamotniona. Nie wie tylko, że Christian to człowiek opętany potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych warunkach…

Aktorzy

Actor Dakota Johnson

Dakota Johnson

Actor Jennifer Ehle

Jennifer Ehle

Actor Luke Grimes

Luke Grimes

Actor Jamie Dornan

Jamie Dornan

Actor Marcia Gay Harden

Marcia Gay Harden

Actor Max Martini

Max Martini

Actor Eloise Mumford

Eloise Mumford

Actor Callum Keith Rennie

Callum Keith Rennie

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Pięćdziesiąt twarzy Greya 2015 Cały film online

Jesteś fanem pełnych namiętności i dramatyzmu filmów? Szukasz miejsca, gdzie możesz bez przeszkód obejrzeć cały film Pięćdziesiąt twarzy Greya online? Nie musisz dalej szukać! Na stronie efilmy-online.pl znajdziesz ten wyjątkowy seksowny thriller w pełnej, nieskróconej wersji, gotowy do oglądania w dowolnym momencie. To jeden z wielu portali, na którym możesz zanurzyć się w tej wyjątkowej historii.

Pięćdziesiąt twarzy Greya to film, który od chwili premiery w 2015 roku wywołał prawdziwą burzę. Opowieść o namiętnym związku między bogatym Christianem Greyem a niewinną studentką Aną przeszła do historii kina jako jeden z najbardziej zwariowanych i najodważniejszych obrazów ostatnich lat. Nawet jeśli jeszcze go nie widziałeś, na pewno o nim słyszałeś. Teraz masz okazję przekonać się na własnej skórze, co takiego wzbudziło tak wielkie kontrowersje!

Na stronie efilmy-online.pl znajdziesz Pięćdziesiąt twarzy Greya online bez żadnych opóźnień, z doskonałą jakością obrazu i dźwięku. Możesz cieszyć się każdą sekundą tego elektryzującego filmu bez przerw na reklamy czy niepożądane aplikacje. Zapomnij o uciążliwym ściąganiu — wystarczy kliknięcie, a cały seans będzie należał tylko do Ciebie.

Skorzystaj z okazji i przeżyj na nowo (albo po raz pierwszy) tę wyjątkową, przepełnioną erotyzmem i napięciem historię! Pięćdziesiąt twarzy Greya w wersji online czeka na Ciebie na efilmy-online.pl. Nie przegap tej okazji i obejrzyj cały film, kiedy tylko masz na to ochotę!

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya to film z 2015 roku w reżyserii Sama Taylora-Johnsona.
 • W rolach głównych wystąpili Dakota Johnson jako Ana Steele oraz Jamie Dornan jako Christian Grey.
 • Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści E.L. James o tym samym tytule.
 • Film wpisuje się w gatunki: dramat erotyczny, melodramat i thriller erotyczny.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Pięćdziesiąt twarzy Greya 2015 - Gdzie oglądać za darmo?

Słyszałeś już zapewne o fenomenie, jakim był Pięćdziesiąt twarzy Greya. Ten niezwykle odważny i namiętny film podbił serca widzów na całym świecie. A teraz czas, by i Ty do nich dołączył! Na stronie efilmy-online.pl możesz bez problemu obejrzeć Pięćdziesiąt twarzy Greya za darmo w wysokiej jakości.

Na czym polega fenomen tej produkcji? Pięćdziesiąt twarzy Greya to historia młodej, niewinnej dziewczyny Any, która niespodziewanie wpada w objęcia bogatego i przystojnego Christiana Greya. Ich namiętny związek przeplata się z głębokimi sekretami i mroczną stroną przeszłości miliardera. Wspólnie będą musieli stawić czoło temu, co naprawdę kryje się za Pięćdziesięcioma twarzami Greya.

Na efilmy-online.pl możesz obejrzeć Pięćdziesiąt twarzy Greya z lektorem po polsku oraz z polskimi napisami za darmo. Bez żadnych opłat, kodów czy wpisywania danych — wystarczy jedno kliknięcie! Zanurz się w pełnej wersji tego elektryzującego dramatu, ciesz się każdą sceną bez zbędnych przerw. To miejsce, w którym obejrzysz cały film Pięćdziesiąt twarzy Greya po polsku online całkowicie za darmo.

Nie zwlekaj dłużej i poznaj na własnej skórze mroczną stronę tej historii. Pięćdziesiąt twarzy Greya po polsku czeka na Ciebie na efilmy-online.pl. Odważysz się stawić czoła sekretom Christiana Greya? Przekonaj się już dziś, dlaczego ten film podbił serca milionów!

Pięćdziesiąt twarzy Greya - Serial online z napisami PL

Miłośnicy dobrych filmów na pewno doskonale znają Pięćdziesiąt twarzy Greya. Choć od premiery tej namiętnej produkcji minęło już kilka lat, nadal pozostaje ona niezwykle popularna. Nie ma się czemu dziwić — w końcu to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i odważnych obrazów ostatnich lat. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go obejrzeć, teraz jest na to idealna chwila!

Na stronie efilmy-online.pl możesz bez problemu obejrzeć Pięćdziesiąt twarzy Greya online z polskimi napisami. Dołącz do grona milionów widzów, którzy ulegli niepowtarzalnemu urokom tej historii o namiętnej miłości i niewinności spotykającej się z drapieżnym eroty zmem.

Pięćdziesiąt twarzy Greya to opowieść o młodej dziewczynie, która niespodziewanie wpada w wir gorącego romansu z bogatym, przystojnym mężczyzną. Każda sekunda ich związku jest niezwykle namiętna i ekscytująca, a jednocześnie przesycona tajemnicami otaczającymi Christiana Greya. Ich wspólna historia zaprowadzi Was w rejony, o jakich nawet nie śniliście...

Na efilmy-online.pl możesz bez przeszkód obejrzeć cały film Pięćdziesiąt twarzy Greya z napisami po polsku online w świetnej jakości obrazu i dźwięku. Żadnych opłat, reklam ani kodów — tylko Ty i ta wyjątkowa, pełna dramatyzmu i namiętności historia. Poznaj wszystkie tajemnice Christiana Greya i daj się oczarować temu niezwykłemu seansowi!

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya to pierwszy film z trylogii na podstawie książek E.L. James.
 • Jego kontynuacje to Pięćdziesiąt twarzy Greya. Mroczniejsza strona i Pięćdziesiąt twarzy Greya. Wyzwolona.
 • Film zarobił na całym świecie ponad 571 milionów dolarów przy budżecie 40 milionów dolarów.
 • Reżyserem filmu jest Sam Taylor-Johnson, znany m.in. z Krokodyla na Wall Street.

Pięćdziesiąt twarzy Greya 2015 Po polsku za darmo

Kochasz dobre filmy i szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć je bez żadnych opłat? Jeśli do tego uwielbiasz historie pełne namiętności i tajemnic, mam dla Ciebie wspaniałą propozycję! Na stronie efilmy-online.pl możesz obejrzeć Pięćdziesiąt twarzy Greya po polsku zupełnie za darmo w najwyższej jakości!

Pięćdziesiąt twarzy Greya to film, który od chwili premiery w 2015 roku stał się prawdziwym fenomenem. Opowiada historię młodej, niewinnej studentki Any, która niespodziewanie wpada w wir namiętnego romansu z bogatym i przystojnym Christianem Greyem. Ich relacja jest pełna gorących uniesień, ale też skrywa wiele mrocznych tajemnic...

Na efilmy-online.pl możesz zanurzyć się w tej wyjątkowej historii bez żadnych opłat. Cały film Pięćdziesiąt twarzy Greya po polsku czeka na Ciebie w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Nic nie stanie na przeszkodzie, abyś mógł w pełni cieszyć się każdą sekund ą tej namiętnej i ekscytującej opowieści!

Postaw pierwszy krok w kierunku odkrycia wszystkich tajemnic Christiana Greya i sprawdź, dlaczego ten film wywołał tak wielkie poruszenie! Pięćdziesiąt twarzy Greya po polsku w pełnej wersji czeka na Ciebie na efilmy-online.pl. Przekonaj się na własnej skórze, co tak bardzo oczarowało miliony widzów na całym świecie!

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fabuła filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya 2015 - O czym jest?

Pięćdziesiąt twarzy Greya zdecydowanie należy do grona filmów, o których słyszał niemal każdy. Ta elektryzująca opowieść o namiętnej miłości i skrywanych tajemnicach zyskała olbrzymią popularność już od chwili premiery w 2015 roku. Jeśli jednak nie miałeś jeszcze okazji zapoznać się z jej fabułą, pozwól, że Cię tego niedomagania poz będę.

Historia przedstawiona w tym niezwykle głośnym filmie rozpoczyna się, gdy niezbyt pewna siebie studentka Ana spotyka na swojej drodze bogatego i niezwykle przystojnego Christiana Greya. Między dwojgiem młodych ludzi od razu powstaje niesamowite, wręcz niemożliwe do opanowania napięcie seksualne.

Co ciekawe, Christian nie jest zwyczajnym facetem, lecz skrywa w sobie prawdziwie mroczną stronę. Szybko wciąga zafascynowaną nim Anę w swój nietypowy, pełen namiętności świat, gdzie jedną z głównych ról odgrywają gry erotyczne. Nieświ adoma jak dotąd największych sekretów młoda dziewczyna będzie musiała zdecydować, czy jest gotowa stawić czoła mrocznym żądzom swego kochanka.

Pięćdziesiąt twarzy Greya to nie tylko historia o miłości, lecz także opowieść o odkrywaniu najgłębszych ścieżek ludzkiej seksualności. Gwałtowne uczucia przeplatają się tu z tajemnicami i pragnieniami, na które większość z nas nigdy by się nie odważyła. Zajrzyj do tego filmu, a obiecuję, że nie będziesz mógł się oprzeć jego urokom!

Obsada Pięćdziesiąt twarzy Greya 2015

Pięćdziesiąt twarzy Greya zrobiło olbrzymie wrażenie na widzach nie tylko dzięki kontrowersyjnej i odważnej fabule. Ogromny wpływ na olbrzymi sukces tego filmu miała również niesamowita obsada, którą udało się ściągnąć do realizacji tej produkcji.

Główne role oczywiście przypadły młodym, ale już uznanym aktorom. W Anę Steele, niewinną i zagubioną dziewczynę, która nieoczekiwanie wpada w wir namiętnego romansu, wcieliła się Dakota Johnson, córka legendarnych gwiazd: Melanie Griffith i Dona Johnsona. Z kolei mrocznego bogacza Christiana Greya zagrał charyzmatyczny Jamiem Dornan, który dzięki tej roli zyskał ogromną sławę na całym świecie.

Jednak na tym nie kończy się rzesza gwiazd, które możemy podziwiać na ekranie. W pozostałych rolach występują m.in. uznany aktor Luke Grimes wcielający się w Elliota, brata głównego bohatera. W obsadzie znajduje się również Jennifer Ehle, gwiazda filmów pokroju Wichro wych Wzgórz czy Godzin. Nie można zapominać też o Eltonie Johnie, który pojawia się kameralnie w jednej z scen jako... sam siebie!

Imponująca obsada Pięćdziesięciu twarzy Greya bez wątpienia była jednym z głównych atutów tej produkcji. Fantastyczna gra aktorska z pewnością sprawiła, że każdy, kto miał okazję zobaczyć film, na długo zapamięta tę ekranizację głośnej książkowej historii.

Nie przegap szansy na obejrzenie kultowego Pięćdziesięciu twarzy Greya!

Kochani, mam dla Was prawdziwą gratką! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć na własne oczy tego słynnego filmu, czas najwyższy to nadrobić. Cały film Pięćdziesiąt twarzy Greya czeka na Was online w doskonałej jakości i to całkowicie za darmo! Gdzie możecie go obejrzeć? Na stronie efilmy-online.pl, na której znajdziecie ten gorący dramat zarówno z lektorem po polsku, jak i z napisami. Nie możecie przegapić tej wyjątkowej okazji! Ponoć jedna scena Pięćdziesięciu twarzy Greya po polsku aż parzy w oczy, przekonajcie się sami! Zobaczcie, dlaczego ten film wstrząsnął światem i poznajcie wszystkie jego mroczne sekrety online już dziś. Uwierzcie mi, że jest na co popatrzeć!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 11347
Udostępnij serial
Tomasz Klewek

Tomasz Klewek

Witaj na moim portalu, gdzie świat filmu i seriali staje się pasją do dzielenia się z innymi. Jako założyciel, pragnę zapewnić Ci niezapomniane doznania związane z kinem i telewizją. Moje recenzje są jak drogowskazy w gąszczu produkcji, prowadząc Cię przez emocje, refleksje i przygody, które oferuje świat sztuki audiowizualnej. Tutaj znajdziesz nie tylko opowieści, ale też spojrzenia krytyczne i głębokie analizy. To więcej niż portal - to wspólnota, w której każdy głos ma wagę złota. Przyłącz się do naszej podróży przez ekranowe historie!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Pięćdziesiąt twarzy Greya bardzo mi sie podobał, moja ocena to 5.9
avatar

MatVOD

Pięćdziesiąt twarzy Greya jest dobry i daję mu 5.9 na 11347 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

LukiAnon

Pięćdziesiąt twarzy Greya to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 05m .
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Pięćdziesiąt twarzy Greya
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 5.9. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 2h 05m.
avatar

titek

Pięćdziesiąt twarzy Greya pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 5.9.
avatar

Matek

Mocna ocena 5.9 sugeruje, że Pięćdziesiąt twarzy Greya to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Gajdek12

Ocena 5.9 potwierdza, że Pięćdziesiąt twarzy Greya to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Pięćdziesiąt twarzy Greya z oceną 5.9, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

DaveAmeryka

Pięćdziesiąt twarzy Greya z oceną 5.9 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.